Strona początkowa Sentimental...gojenie ran na twarzygojenie krocza po porodziegojenie sie ran pooperacyjnychgojenie sie zlamangojenie kościgojenie się kościbezrobocie w angliigo raibh maith agatbearshaareben walczy www torun com pl
Panel podłogowy
purmo narbonne na46 70x1600
rozzutniki obornika
 

Sentimental...

Temat: Złamanie kości strzałkowej
...to było dokładnie 3 miesiace temu.byłbym zapomniał i uraz tkanek miekkich. Wsadzono mi gwóźdz śródszpikowy a strzałkowa została sobie wolna (bez gipsu).Byłem dzisiaj na zdjeciu RTG i okazało sie ze4 nic sie nie zrasta. Może ktoś z Was miał coś podobnego a może istnieja jakieś specyfiki na szybszy zrost kości.Ja do tej pory to 1leki przeciwzakrzepowe 2 zabiegi laser i magnetoterapia 3 leki przeciw ostoroporozie. Witam! Na szybsze zrastanie i gojenie się kości powinieneś brać wapń i witaminę D3,dostaniesz to w aptece bez recepty.Takie lekarstwa są całkowicie bezpieczne ja zażywam suplement diety CALPEROS 500 kosztuje około 30,00 zł,oczywiście są też droższe. Ja 5.09 mam pierwszą wizytą u ortopedy aż się boję decyzji ponieważ noga nadal mnie pobolewa i palce są spuchnięte.Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do sprawności.
Źródło: commed.pl/viewtopic.php?t=1431Temat: ból po wyrwanym zębie
...przypadkach pacjenci „przechodzą” ten stan cierpiąc i faszerując się środkami p. bólowymi i częstymi płukankami j. ustnej naparami szałwi lub rumianku. Bardziej nasilone a nawet bardzo silne dolegliwości bólowe zmuszają do szukania w trybie pilnym pomocy lekarza dentysty. Zasada postępowania jest taka, aby oczyścić i zabezpieczyć zębodół przed dostępem śliny, drobnoustrojów i resztek pokarmowych i umożliwić gojenie się kości. Następuje to poprzez pokrycie jej w początkowym etapie bardzo delikatną, napełzającą z okolicy tkanką nabłonkową. Zębodół goi się również od wewnątrz, poprzez odbudowę tkanki kostnej, co obserwowane jest jako jego powolne spłycanie się.
Źródło: zdrowo.info.pl/forum/viewtopic.php?t=221