Strona początkowa Sentimental...gołębie giant homergołębie zamojskie wysokolotnegolebie niemiecki wystawowygolebiewski com plgolebie com plgołębie pocztowe obrączkigołębie ozdobne kingigołębie według rasbelgijskie golebiegołębie świata oznaczenia na orbitrol
Jottum Outlet
jasne kafelki w kuchni
index 3825
 

Sentimental...

Temat: Allegro vol. 2
ludzie to chyba wstydu nie maja jak mozna wystawiac takie golebie na sprzedaz
Źródło: golebnik.pl/forum3/viewtopic.php?t=1655Temat: Wysyłka żywych gołębi przez Pocztę Polską
Chcialbym zobaczyć to jak zestresowany podróża gołąb pije wodę z jakiejś gąbki. Ziarno może i dziobnie ale też wątpię, chociaż zawsze wrzucałem do kartona żeby nowy hodowca wiedział co podawałem. Wystawiłem gołębie na sprzedaż nie wiedziałem o tej zmianie w wysyłaniu, jeszcze kupujący wytargował że koszty wysyłki na pól, wysłal mi 12 zl za przesyłkę a teraz sama skrzyneczka z przesyłką wyniesie mnie 30 zł + moja wysyłka pewnie też około 30 zł. Namieszali trochę z tymi klatkami.
Źródło: golebnik.pl/forum3/viewtopic.php?t=2247


Temat: Co Wy robicie lub robiliście oczekując na odbiór prawka?
ja miałem dzień jak co dzień... a nie! Przepraszam, pojechałem z ojcem do znajomego obejrzeć gołębie na sprzedaż i kupiłem zaje... znaczy pięknego winerka i parę pawi czarnych :lol: Moje zdane prawko więcej przeżywał ojciec niż ja, ale zdałem dzięki niemu głównie bo zdjął ze mnie stres ("nie przejmuj się... i tak pewnie za pierwszym nie zdasz" :D )
Źródło: forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?t=11669


Temat: NIEUCZCIWY SPRZEDAWCA, KUPUJaCY
Wtam. Nie ze chcialbym bronic tego czlowieka, bo nie lubie oszustow (jak kazdy), ale czy po tym zdarzeniu kontaktowales sie z tym panem??? Moze wystawil golebie na sprzedaz, a kto inny wysylal pod jego nieobecnosc golebie, np. zona i moze pomylila golebie a chorob nierozroznia badÂź nie zauwalzyla. Niewiem jak to bylo i prosilbym kol. lambart2008 zebys to napisal. A moze poprostu to zwyczajny oszust.
Źródło: golebnik.pl/forum3/viewtopic.php?t=452