Strona początkowa Sentimental...gołębie giant homergołębie zamojskie wysokolotnegolebie niemiecki wystawowygolebiewski com plgolebie com plgołębie pocztowe obrączkigołębie ozdobne kingigołębie według rasbelgijskie golebiegołębie świata index
ac milan manchester
TOMASZóW MAZ ZUS
jak zmienic kolor spodni
 

Sentimental...

Temat: Allegro vol. 2
ludzie to chyba wstydu nie maja jak mozna wystawiac takie golebie na sprzedaz
Źródło: golebnik.pl/forum3/viewtopic.php?t=1655Temat: Wysyłka żywych gołębi przez Pocztę Polską
Chcialbym zobaczyć to jak zestresowany podróża gołąb pije wodę z jakiejś gąbki. Ziarno może i dziobnie ale też wątpię, chociaż zawsze wrzucałem do kartona żeby nowy hodowca wiedział co podawałem. Wystawiłem gołębie na sprzedaż nie wiedziałem o tej zmianie w wysyłaniu, jeszcze kupujący wytargował że koszty wysyłki na pól, wysłal mi 12 zl za przesyłkę a teraz sama skrzyneczka z przesyłką wyniesie mnie 30 zł + moja wysyłka pewnie też około 30 zł. Namieszali trochę z tymi klatkami.
Źródło: golebnik.pl/forum3/viewtopic.php?t=2247


Temat: Co Wy robicie lub robiliście oczekując na odbiór prawka?
ja miałem dzień jak co dzień... a nie! Przepraszam, pojechałem z ojcem do znajomego obejrzeć gołębie na sprzedaż i kupiłem zaje... znaczy pięknego winerka i parę pawi czarnych :lol: Moje zdane prawko więcej przeżywał ojciec niż ja, ale zdałem dzięki niemu głównie bo zdjął ze mnie stres ("nie przejmuj się... i tak pewnie za pierwszym nie zdasz" :D )
Źródło: forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?t=11669


Temat: NIEUCZCIWY SPRZEDAWCA, KUPUJaCY
Wtam. Nie ze chcialbym bronic tego czlowieka, bo nie lubie oszustow (jak kazdy), ale czy po tym zdarzeniu kontaktowales sie z tym panem??? Moze wystawil golebie na sprzedaz, a kto inny wysylal pod jego nieobecnosc golebie, np. zona i moze pomylila golebie a chorob nierozroznia badÂź nie zauwalzyla. Niewiem jak to bylo i prosilbym kol. lambart2008 zebys to napisal. A moze poprostu to zwyczajny oszust.
Źródło: golebnik.pl/forum3/viewtopic.php?t=452